KRM Naději

Krmivo pro hříbata a mladé koně ve vývinu

Skladem
Značka: KRM
699 Kč 624,11 Kč bez DPH
Kategorie: Krmiva
Hmotnost: 20 kg

Krmná směs KRM Naději spolu s kvalitním lučním senem a pastvou podpoří harmonický vývoj a správný růst vaší mladé koňské naděje. Krmivo je bohaté na vitamíny, minerály a další prvky dobré pro vývoj kostí a chrupavek hříběte. Podporuje správné trávení, které se rozvíjí v prvních měsících života, čímž vzniká dobrý základ pro celkové zdraví koně i v jeho dospělosti.

Surovinové složení

vojtěšková řezanka, sójové vločky, hrachové vločky, ječmenné vločky, řepné výlisky, jablečné výlisky, slunečnice, karob, extrudovaný len, pivovarské kvasnice, máta peprná, mořské řasy 

Analytické složení (v 1 kg)

hrubý protein 16,3 %, hrubá vláknina 10,4 %, hrubé oleje a tuky 3,5 %, P 0,5%, Ca 1,6%, Na 0,28%

Nutriční doplňkové látky (v 1 kg)

Vitamíny: vitamín A, vitamín D3, vitamín E

Stopové prvky: měď, zinek, mangan, jód, kobalt, selen, železo

 

Dávkování

Od 5. měsíce stáří hříběte dávejte v rozmezí 150 - 350 g na kus a den dle aktuální potřeby mladého koně a jeho velikosti. Do 12. měsíce hříběte s každým dalším měsícem jeho stáří postupně zvyšujte celkovou denní dávku maximálně však na 2 kg na kus a den. Od 12. měsíce stáří, až do 2 let je celkové denní množství variabilní i v souvislosti s kvalitou pastvy. Vždy je nutné přihlížet i k tělesné hmotnosti. 

Nezapomínejte na neomezený přístup k čisté nezávadné vodě. 

Balení 20kg pytle.

Skladování

Skladujte v suchu na dřevěných paletách. Trvanlivost 3 měsíce od data výroby.

 

* Fotografie balení jsou ilustrační

KRM je kvalitní krmivo pro koně míchané z ryze českých surovin z ekologicky šetrného zemědělství. Nabízí optimálně vyvážený poměr všech živin, je snadno stravitelné a podporuje přirozené trávení koně. Každé balení krmné směsi je pečlivě zváženo a ručně namícháno. Jedná se o krmení pro koně a poníky namixované s lidskou péčí a láskou. 

 

Zpět do obchodu