KRM Repro

Krmivo pro hřebce a klisny v reprodukci

Skladem
Značka: KRM
699 Kč 624,11 Kč bez DPH
Kategorie: Krmiva
Hmotnost: 20 kg

Krmná směs KRM Repro je spolu s kvalitním lučním senem (pastvou) zdrojem plnohodnotné denní krmné dávky. Směs obsahuje vysoký podíl využitelné vlákniny a kvalitní bílkovinu, která je důležitou součástí výživy jak pro březí a laktující klisny, tak pro hříbata. Dostatečné množství živin a vyvážený poměr vitaminů a minerálů pomáhá klisně zvládnout březost a podporuje správný vývoj plodu.

Surovinové složení

řezanka, ječmenné vločky, kukuřičné vločky, sójové vločky, hrachové vločky, vojtěška, melasa, slunečnice, jablečné výlisky, extrudovaný len, karob, rostlinný olej, pivovarské kvasnice

Dávkování

V rozmezí 200 - 400 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně, na kus a den. V období laktace lze dávku postupně zvýšit až na 600 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti na kus a den, protože kolem třetího měsíce po porodu bývá produkce mateřského mléka nejvyšší. Od pátého měsíce laktace začíná klesat, proto doporučujeme denní dávku opět postupně snižovat a s odstavem hříběte se vrátit k obvyklému krmivu a KRM Repro vysadit.

Nezapomínejte na neomezený přístup k čisté nezávadné vodě.

* Fotografie balení jsou ilustrační

 
 
 
 
 

KRM je kvalitní krmivo pro koně míchané z ryze českých surovin z ekologicky šetrného zemědělství. Nabízí optimálně vyvážený poměr všech živin, je snadno stravitelné a podporuje přirozené trávení koně. Každé balení krmné směsi je pečlivě zváženo a ručně namícháno. Jedná se o krmení pro koně a poníky namixované s lidskou péčí a láskou. 

 

Zpět do obchodu