KRM Speciál - Cushingův syndrom

Krmivo pro koně s Cushingovým syndromem

Skladem
Značka: KRM
769 Kč 686,61 Kč bez DPH
Kategorie: Krmiva
Hmotnost: 15 kg
Prémiové krmivo pro koně KRM Speciál pro koně s Cushingovým syndromem
Tip

Ručně připravovaná krmná směs KRM Speciál - Cushingův syndrom je namixovaná pro koně trpící tzv. Cushingovým syndromem, kteří jsou v dobré výživové kondici, jsou stabilizovaní a aktuálně nepotřebují další konkrétní typ léčby.

Surovinové složení

upravená vojtěšková řezanka, řezanka ze slámy, vlákninové granule, granule z řepných úsušků, copra, slunečnice, karob, extrudovaný len, jablečné úsušky, sója vločka, konopné semínko, drmek obecný, vitaminominerální premix

Směs je možné připravit i v jemnější variantě pro bezzubé koně. Zalévá se následně vodou, aby ji bez problému přijímali.

Dávkování

200 - 300 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně, na kus a den.

Nezapomínejte na neomezený přístup k čisté nezávadné vodě. U koní s Cushingovým syndromem buďte opatrní s množstvím pastvy/trávy. Pro vysoký obsah cukrů je zejména v jarním období pro tyto koně nebezpečná - hrozí riziko metabolické laminitidy.

 

* Fotografie balení jsou ilustrační

KRM je kvalitní krmivo pro koně míchané z ryze českých surovin z ekologicky šetrného zemědělství. Nabízí optimálně vyvážený poměr všech živin, je snadno stravitelné a podporuje přirozené trávení koně. Každé balení krmné směsi je pečlivě zváženo a ručně namícháno. Jedná se o krmení pro koně a poníky namixované s lidskou péčí a láskou. 

 

Zpět do obchodu