KRM Speciál - Aktivní senioři

Krmivo pro starší aktivní koně a koně v důchodu

Skladem
Značka: KRM
769 Kč 686,61 Kč bez DPH
Kategorie: Krmiva
Hmotnost: 15 kg
Prémiové krmivo KRM Speciál pro starší koně a koně v důchodu
Tip

Ručně připravovaná krmná směs KRM Speciál pro aktivní koňské seniory je spolu s kvalitním senem (pastvou) zdrojem plnohodnotné denní krmné dávky.

Surovinové složení

řezanka, kukuřičná vločka, sojová vločka, ječná vločka, hrachová vločka, vojtěška, lapilest, karob, konopné výlisky, jablečné výlisky, extrudovaný len, pivovarské kvasnice, kmín, máta peprná

Lze namíchat i v bezobilné variantě, kdy jsou obiloviny nahrazeny pohankou. Obilná i bezobilná varianta je určena pro seniory v dobré kondici.

Pokud by měl majitel jiný požadavek, například na přibrání apod., je vhodnější zvolit krmnou směs na míru, kterou jsme schopni namíchat dle potřeb konkrétního koně.

Dávkování

300 - 500 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně, na kus a den. Vždy je nutné individuálně přihlédnout k potřebám koně a míře jeho zátěže. 

Nezapomínejte na neomezený přístup k čisté nezávadné vodě. 

 

* Fotografie balení jsou ilustrační

 

 
 
 
 
 

KRM je kvalitní krmivo pro koně míchané z ryze českých surovin z ekologicky šetrného zemědělství. Nabízí optimálně vyvážený poměr všech živin, je snadno stravitelné a podporuje přirozené trávení koně. Každé balení krmné směsi je pečlivě zváženo a ručně namícháno. Jedná se o krmení pro koně a poníky namixované s lidskou péčí a láskou. 

 

Zpět do obchodu