KRM Speciál - Statkářův dlabanec

Objemové krmivo pro všechny typy koní

Skladem
Značka: KRM
599 Kč 534,82 Kč bez DPH
Kategorie: Speciální směsi
Hmotnost: 15 kg
Prémiové krmivo pro koně KRM Speciál pro koně s Cushingovým syndromem
Tip

Ručně připravovaná krmná směs KRM Speciál - Statkářův dlabanec je namíchána ze statkových krmiv s vysokým obsahem snadno stravitelné vlákniny a kvalitních bílkovin. Podporuje správné a zdravé fungování trávicího traktu a je plnohodnotným zdrojem energie. Je vhodným doplňkem/přídavkem k senu pro všechny kategorie koní a poníků vyjma březích klisen.

Skvělá volba pro hubené či špatně krmitelné koně, pro staré koně a poníky, pro ty co mají zhoršenou schopnost příjmu potravy např. onemocnění chrupu aj. Není vhodné pro březí klisny.

Surovinové složení

řepné řízky, sladový květ, jablečné výlisky, lapilest, copra, extrudovaný len 

Analytické složky (v 1 kg)

hrubý protein 15,4 %, hrubá vláknina 16 %, hrubé oleje a tuky 6,1 %, Ca 0,45 %, P 0,29 %, Na 0,08 %

 

Dávkování

0,5 - 2 l v suchém stavu na koně či poníka a den, individuálně s přihlédnutím k aktuálnímu stavu a potřebě směs zalijte studenou vodou 1:3 (směs : voda) předem, bobtná cca 8 hodin. Nezapomínejte na neomezený přístup k čisté nezávadné vodě.

Balení 15kg pytle.

Skladování: Skladujte v suchu na dřevěných paletách. Máčejte v chladnu. Trvanlivost 3 měsíce od data výroby.

UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro březí klisny!

 

* Fotografie balení jsou ilustrační

KRM je kvalitní krmivo pro koně míchané z ryze českých surovin z ekologicky šetrného zemědělství. Nabízí optimálně vyvážený poměr všech živin, je snadno stravitelné a podporuje přirozené trávení koně. Každé balení krmné směsi je pečlivě zváženo a ručně namícháno. Jedná se o krmení pro koně a poníky namixované s lidskou péčí a láskou. 

 

Zpět do obchodu