KRM Vánoční mlsání - mash

Vánoční mlsání pro všechny typy koní a poníků

Skladem
Značka: KRM
520 Kč 452,17 Kč bez DPH
Kategorie: Speciální směsi
Hmotnost: 10 kg
Vánoční mash pro koně KRM Vánoční mlsání
Akce Tip
ZDARMAZDARMA

Speciální směs pro koně a poníky KRM Vánoční mlsání je bohatá na lehce stravitelnou vlákninu, je výborným zdrojem využitelné energie a kvalitní bílkoviny. Obsahuje důležité vitaminy a minerální látky, antioxidanty i mastné kyseliny v přírodní formě a řadu chutných sušených plodů a bylinek. NEOBSAHUJE OBILOVINY.

Vánoční krmná směs je VHODNÁ PRO VŠECHNY TYPY A KATEGORIE KONÍ I PONÍKŮ jako přilepšení ke stávající krmné dávce. Je vhodná jako doplněk stávající krmné dávky i pro staré koně, nemocné koně, koně po úrazech, v rekonvalescenci, špatně krmitelné koně, koně se zažívacími problémy, pro koně s IR, laminitis, koně s Cushingovým syndromem a další.

Surovinové složení

řepné řízky, směs sušených plodů a bylin, copra, lněné semínko, konopné otruby, pivovarské kvasnice 

Obsahuje minimum cukrů a škrobů.

Dávkování

500 g - 2 kg na kus a den dle individuální potřeby koně či poníka 

Směs před podáváním zalijte horkou vodou 1:2 (směs : voda) a nechte 20 – 30 minut odstát. Nezapomínejte na neomezený přístup k čisté nezávadné vodě. 

Balení: 10kg pytel

Skladování

Skladujte v suchu na dřevěných paletách. Trvanlivost 3 měsíce od data výroby.

UPOZORNĚNÍ: Směs je určená pro zimní období, není vhodná pro dlouhodobé zkrmování!

 

* Fotografie balení jsou ilustrační

KRM je kvalitní krmivo pro koně míchané z ryze českých surovin z ekologicky šetrného zemědělství. Nabízí optimálně vyvážený poměr všech živin, je snadno stravitelné a podporuje přirozené trávení koně. Každé balení krmné směsi je pečlivě zváženo a ručně namícháno. Jedná se o krmení pro koně a poníky namixované s lidskou péčí a láskou. 

 

Zpět do obchodu