Doprava a platba

Způsoby platby

1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit následujícími způsoby:

Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 80167379/0800, vedený u České spořitelny.

Okamžité online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

comgate-logo

 

ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel: +420 228 224 267

 

Platba kartou online

Bezhotovostně platební kartou online prostřednictvím platební bránu ComGate Payments, a.s. Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Platební brána přijímá všechny běžné platební karty, mezi které patří VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Edenred.

comgate-karetni-loga

 

 

 

 

Okamžitá platba převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího prostřednictvím platební brány ComGate Payments, a.s. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

comgate-banky-cz

 

 

 

 

Hotovost

V hotovosti při osobním odběru u prodávajícího na adrese: Arnoštovice 9, 257 89 Heřmaničky.

2. Společně s kupní cenou je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li dále uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

3. V případě platby v hotovosti je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 24 hodin od uzavření kupní smlouvy.

4. V případě platby prostřednictvím platební brány postupuje kupující podle pokynů příslušného poskytovatele elektronických plateb.

5. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na bankovní účet prodávajícího.

6. Prodávající nepožaduje od kupujícího předem žádnou zálohu či jinou obdobnou platbu. Úhrada kupní ceny před odesláním zboží není zálohou.

7. Prodávající je oprávněn požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije

8. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Způsoby dopravy

1. Zboží je kupujícímu dodáno:

  • na adresu určenou kupujícím v objednávce
  • osobním odběrem v provozovně prodávajícího na adrese: Arnoštovice 9, 257 89 Heřmaničky (osobní odběr je možný každou středu od 10:00 do 18:00 a každou sobotu od 10:00 do 18:00)

2. Volba způsobu dodání se provádí během objednávání zboží. Možnosti jsou:

  • vyzvednutí osobně na adrese Arnoštovice 9, 257 89 Heřmaničky (osobní odběr je možný každou středu od 10:00 do 18:00 a každou sobotu od 10:00 do 18:00)
  • prostřednictvím českých dopravních společností
  • vlastní dopravou společnosti do 10 km – vlastní závoz zboží do 10 km od Arnoštovic za jednotnou cenu 95,-
  • vlastní dopravou společnosti do 20 km – vlastní závoz zboží do 20 km od Arnoštovic za jednotnou cenu 155,-
  • vlastní dopravou společnosti do 50 km – vlastní závoz zboží do 50 km od Arnoštovic za jednotnou cenu 205,-
  • vlastní závoz nad 50 km od Arnoštovic je cena za dopravu dohodou

3. Náklady na dodání zboží v závislosti na způsobu odeslání a převzetí zboží jsou uvedeny v objednávce kupujícího a v potvrzení objednávky prodávajícím. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

4. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

5. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

6. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

7. Prodávající vystaví kupujícímu daňový doklad – fakturu. Daňový doklad je odeslán na e-mailovou adresu kupujícího.

8. Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením celé kupní ceny za zboží včetně nákladů na dodání, nejdříve však převzetím zboží.

9. Odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží nebo okamžikem, kdy měl kupující povinnost zboží převzít, ale v rozporu s kupní smlouvou tak neučinil.

10. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zpět do obchodu