Poradenství

Nevybrali jste si z našich sestavených krmných směsí, ani speciálních krmiv? Máte dotazy týkající se výživového poradenství koní, objednání konzultace nebo sestavení krmné směsi na míru? Kontaktujte nás pomocí online formuláře a my se vám ozveme zpět. Nebojte se zeptat, ale respektujte prosím i náš čas a vytížení, všichni víme, že nejenom v koňském světě plném stoprocentní péče je čas vzácnou komoditou. 

Domluvíme s vámi časové i cenové podmínky konzultace, její formy (osobní návštěva, e-mailem, telefonicky aj.). Jsme připraveni vám i vašim koním maximálně pomoci s nastavením správné výživové dávky, vytvořením krmné směsi na míru, sestavením jídelníčku dle laboratorních rozborů krve i specifických požadavků konkrétního koně. 

Cena vyhodnocení výsledků krevních rozborů naší výživovou poradkyní a návrh surovin včetně jejich optimálního poměru v krmivu začíná na 1 450,- / kůň. Její výše se odvíjí od konkrétních požadavků majitele, od vstupních podkladů a materiálů, které majitel zajistil nebo je má k dispozici, a také od formy konzultace (osobní návštěva koně/stáje, telefonická konzultace, online forma aj.). 

Zajímá vás, jak se tvoří krmné směsi na míru? Napsali jsme o tom jeden samostatný článek. Podívejte se na náš blog

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 
 
 
 
Zpět do obchodu