O nás

Dlouhodobě se pohybujeme v prostředí jezdeckého sportu a aktivního koňského života. Máme vlastní koně, staráme se o jiné, pomáháme v domovských stájích. Rukama nám prošli koně, kteří se svými majiteli prospívali, i ti, kteří trpěli různými zdravotními neduhy. Mnohaleté zkušenosti nás dovedly k dnes stále aktuálnějšímu tématu správné a vyvážené výživy koní, sestavování krmných dávek na míru, a nakonec i k míchání a distribuci vlastního kvalitního, prémiového krmiva KRM.

Zaměřujeme se na:

Vedle pevné řady krmiva pro koně KRM nabízíme po domluvě také výživové poradenství a sestavení krmné směsi a krmných dávek na míru vašemu koni. Neváhejte nás kontaktovat.

KRM

Kondice–Rovnováha–Metabolismus

Správná výživa a optimální složení krmiva pro koně jsou zásadními faktory ovlivňující kondici vašeho koně, jeho vnitřní rovnováhu i správné fungování metabolismu. V KRM nám záleží především na koňském zdraví a na jejich fyzické i duševní pohodě. Chceme, aby díky našemu kvalitnímu krmivu v kombinaci s vaší péčí byly vidět výsledky, které společně oceníte.

Kondice - Dobrá kondice je základ úspěchu a radosti z pohybu

Rovnováha - Rovnováha živin v těle je základ celého organismu 

Metabolismus - Správně fungující metabolismus je základ zdraví

Naše krmivo pro koně KRM připravujeme ručně, z kvalitních českých surovin, které pochází z ekologicky šetrného zemědělství. Optimalizujeme složení jednotlivých druhů krmiva tak, abychom pro vaše koňské parťáky zajistili optimální a vyvážený poměr všech potřebných živin. Každou se surovin pečlivě vážíme, každé balení mícháme zvlášť. Naším cílem je vedle kvalitní krmné směsi podpořit přirozené trávení koně, což se daří i díky snadné stravitelnosti nabízených krmných směsí.

Některé ze surovin, které používáme do našich krmiv, nabízíme k prodeji také samostatně. Můžete tak svému koňskému parťákovi dodat vše, co potřebuje, a to jak formou kompletních směsí, tak jako doplňky stravy. Základní informace, které vám pomohou se lépe zorientovat v tématu "jak správně krmit koně" průběžně doplňujeme také do našeho blogu.

 

 

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení