O nás

Dlouhodobě se pohybujeme v prostředí jezdeckého sportu a aktivního koňského života. Máme vlastní koně, staráme se o jiné, pomáháme v domovských stájích. Rukama nám prošli koně, kteří se svými majiteli prospívali, i ti, kteří trpěli různými zdravotními neduhy. Mnohaleté zkušenosti nás dovedly k dnes stále aktuálnějšímu tématu správné a vyvážené výživy koní, sestavování krmných dávek na míru, a nakonec i k míchání a distribuci vlastního kvalitního, prémiového krmiva KRM.

Zaměřujeme se na:

Vedle pevné řady krmiva pro koně KRM nabízíme po domluvě také výživové poradenství a sestavení krmné směsi a krmných dávek na míru vašemu koni. Neváhejte nás kontaktovat.

KRM

Kondice–Rovnováha–Metabolismus

Správná výživa a optimální složení krmiva pro koně jsou zásadními faktory ovlivňující kondici vašeho koně, jeho vnitřní rovnováhu i správné fungování metabolismu. V KRM nám záleží především na koňském zdraví a na jejich fyzické i duševní pohodě. Chceme, aby díky našemu kvalitnímu krmivu v kombinaci s vaší péčí byly vidět výsledky, které společně oceníte.

Kondice - Dobrá kondice je základ úspěchu a radosti z pohybu

Rovnováha - Rovnováha živin v těle je základ celého organismu 

Metabolismus - Správně fungující metabolismus je základ zdraví

Naše krmivo pro koně KRM připravujeme ručně, z kvalitních českých surovin, které pochází z ekologicky šetrného zemědělství. Optimalizujeme složení jednotlivých druhů krmiva tak, abychom pro vaše koňské parťáky zajistili optimální a vyvážený poměr všech potřebných živin. Každou se surovin pečlivě vážíme, každé balení mícháme zvlášť. Naším cílem je vedle kvalitní krmné směsi podpořit přirozené trávení koně, což se daří i díky snadné stravitelnosti nabízených krmných směsí.

Některé ze surovin, které používáme do našich krmiv, nabízíme k prodeji také samostatně. Můžete tak svému koňskému parťákovi dodat vše, co potřebuje, a to jak formou kompletních směsí, tak jako doplňky stravy. Základní informace, které vám pomohou se lépe zorientovat v tématu "jak správně krmit koně" průběžně doplňujeme také do našeho blogu.

 

 

 
 
Zpět do obchodu